Понеділок, 30.03.2020, 12:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Свалявська ЗОШ І-ІІІст. №2

Категорії розділу
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
анирі

НУШ

У Свалявській ЗОШ I-III ст. №2 першокласники працюють над темою "Дивосвіт природи рідного краю".

На уроках з інтегрованого курсу " Я досліджую світ" учні 1- А класу  (учитель Добоній О. Ю.) вчаться сприймати оточуючу дійсність.   За допомогою різних завдань. вправ , ігор, екскурсій у здобувачів освіти формується різностороннє уявлення про світ птахів, тварин та рослин; розвивається позитивно-емоційне ставлення до природи рідного краю, бережливе ставлення до всього сущого на Землі.

 

Тема тижня - «Дивосвіт тварин». Учні 1-Б класу (класовод Воробканич М.В.) Свалявської ЗОШ №2 вчаться описувати тварину, розрізняти дикі й свійські тварини; розподіляти тварин за класами, краще розуміти їх поведінку та піклуватися про них.

Використовуючи прийоми «Кола Вена», учні відмічають спільні та відмінні ознаки рослин і тварин. За допомогою лепбука «Царство тварин» діти легко розрізняють диких та свійських тварин, ділять їх на класи. Працюючи у групах, учні спільно конструюють лего-тваринку та готують розповідь про неї.

Особливого задоволення школярам приносить робота над створенням уявної фантастичної тварини. В рамках теми було підібрано низку пізнавальних та розвиваючих вправ: «Читання з передбаченням», розв’язування життєвих задач на побудову «харчових ланцюжків», мовні та математичні вправи від вусатих і хвостатих. Результати проробленої роботи учні продемонстрували створюючи колаж «Улюблені тварини» з геометричного матеріалу.

Більше дізнатися про життя тварин допомогли ігри «Хто і як рухається», «Кіт і мишка», «Совонька» тощо.

 

 

 

 Весна розквітла наче казка,

І сяє сонцем височінь небес.

Вітаєм із світлим святом Пасхи!

Христос Воскрес!

Нехай це величне свято наповнить серце світлим почуттям надії та любові, дарує щастя та добро.

Учні 1-А класу (учитель Добоній О. Ю.) бажають всім радості, здоров'я, добробуту та благополуччя.

 

 

 

  Тема 28 тижня – «Світ рослин». Учні 1-Б класу (вчитель Воробканич М.В.) знайомляться з різноманітністю рослинного світу, розкривають взаємозв’язки між  неживою природою і рослинами; між рослинами і людиною. У першокласників формуються навички дослідницької діяльності, уміння порівнювати, узагальнювати, зіставляти, використовувати набуті знання у повсякденному житті.

   У групах (парах) були проведені дидактичні ігри «Живе-неживе», «Вилучи зайве», «Як і коли рослини можуть допомогти мені?» та ін.  Учні  займалися дослідницькою діяльністю «Як ростуть рослини», «Пророщуємо томати», «Догляд за кімнатними рослинами». Над виготовленням лепбука «Світ рослин» працювали всі учні. Оформили виставку робіт «Квіти – краса Землі».


«Щоденні 3» – педагогічна технологія навчання математики. Вона включає в себе такі діяльності: 
 “Математика самостійно”, 
“Математика разом з другом”,
 “Математика письмово”. 
 Мета Daily 3 – зацікавити учнів математикою, навчати дітей бути самостійними під час уроку, щоб учитель мав можливість працювати з учнями індивідуально та в малих групах. 
Учні 1-А класу (вчитель Добоній О.Ю.) з цікавістю виконують різні завдання.

Завдання першого класу – навчити учнів бути успішними читачами і письменниками на початковому рівні.
 Вирішити це завдання допомагає методична система «Щоденні 5», яка навчає учнів працювати самостійно під час читання й письма, 
формує витривалість, а учителю дає можливість працювати з учнями індивідуально та в малих групах відповідно до учнівських потреб.

 Технологія Daily 5 (Щоденні 5) ґрунтується на діяльнісному підході. Так учні 1-А класу (вчитель Добоній О.Ю.) включаються в щоденну роботу, 
що виконують упродовж дня. Технологія Daily 5 включає в себе п’ять видів діяльності:
«Читання для себе»
«Читання разом з другом»
«Слухання»
«Робота зі словами»
«Письмо для себе»

 

У Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 18 березня почався тиждень початкових класів. До лінійки з нагоди відкриття тижня першокласники підготували стінну газету «Перший раз у перший клас», вивчили веселу пісню.

На уроках «Я досліджую світ» учні 1-Б класу (вчитель Воробканич М.В.) працюють над темою «У пошуках весняних скарбів». У вигляді квесту була проведена екскурсія «Ознаки весни у природі». Протягом тижня учні розв’язували ребуси-назви весняних місяців; визначали та описували вісники весни, виготовляли вироби у групах; проводили прості спостереження, досліди; вчили дотримуватись правил безпечної поведінки тощо.

 

Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 першокласники працюють над темою «Моя безпека». За допомогою ребуса учні 1-Б класу (вчитель Воробканич М.В.) розгадували тему тижня. Працюючи у групах, парах, діти знайомляться з правилами безпеки. Гра «Світлофор» допомагає краще засвоїти правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Червоний, жовтий, зелений кольори лего використали в узагальнюючій бесіді по темі. Школярі активно працювали над проектом « Моє коло спілкування».

 

У

 

 

Працюючи над темою «Я серед людей», учні 1-А класу дізналися, що людина приходить у світ для добра. На світі людина не одна, крім членів родини її оточують багато інших людей: різних за зовнішнім виглядом, за характером, за уподобаннями, за поведінкою. Кожен з них мислить по-своєму, мріє по-своєму, уявляє по-своєму. Але всі повинні жити мирно і дружно, щоб бути щасливими.

Першокласники з килимка-конструктора побудували символічні будиночки дружби і злагоди.

Також учні із задоволенням презентували проект «Родинне дерево». Під час роботи над темою діти послухали аудіоказку Енід Мері Блайтон "Знамените каченя Тім" , в якій непосидюче каченя постійно потрапляло в різні пригоди.

 

У Свалявській ЗОШ I-III ст.№2 першокласники працюють над темою «Мої емоції»

Учні 1-Б класу(вчитель Воробканич М.В) вчаться керувати своїми емоціями. Активно беруть участь в іграх «Моя усмішка», «Мої помічники», в пантомімах «Упізнай емоцію».

Подобається учням дивитися мультфільми з циклу «Корисні підказки» та обговорювати ситуації з даної теми. Під час роботи над темою «Особисті речі» використовуються кубики . За запитаннями на гранях куба,учні вчаться називати предмети,описувати їх властивості ,порівнювати ,встановлювати асоціації тощо.

Підсумкова тема «Сім кроків до міцного здоров’я» проходить у вигляді презентації роботи груп за стратегією « Огляд галереї». Розмальовки на тему «Ми чисті і здорові» закріплюють набуті знання».

19 тиждень навчання проходить під назвою «Я вивчаю свій організм». Учні 1 –А класу (вчитель Добоній О.Ю.) дізналися, що шкіра - захисник організму, та переглянули мультфільм про дотримання гігієни «Мило та мікроб».

Довідалися, як працюють легені, провели дослід з повітряними кульками.

«Порівнювали»  своє серце із серцем дорослого. З цікавістю досліджували  моделі серця, головного мозку, шлунка , вуха та ока людини .

 

 

 

У Свалявській ЗОШ №2 проходить 18 тиждень навчання за темою: "Я - людина". Учні 1-Б класу (вчитель Воробканич М. В. ) вивчають свій організм.
Знайомство з будовою тіла, починається із захисника і опори організму - скелета. Учні вчаться розрізняти внутрішній і зовнішній скелети ; розповідають, які харчові продукти корисні для кісток.
Першокласники активно беруть участь в грі "І в мене також". Знайомляться з новими словами, які записують на "Стіні слів". Вчаться правильно одягатися в холодну пору року, дбати про своє здоров'я. Весело проходила гра "Одягни ляльку".

 

Що відбувається з навколишнім світом узимку? Які сюрпризи готує нам найхолодніша пора року, чи буде нам весело та цікаво? А може, зима готує не тільки свята та забавки, а ще й небезпеки? На ці та інші запитання учні 1-А класу  отримали  відповідь упродовж сімнадцятого навчального тижня «У пошуках зимових скарбів».

Шкільне подвір’я – цілий світ, у якому школярі знайшли багато цікавого.

Протягом усього тижня створюється «Стіна слів». Учні щодня поповнюють її новими словами.

 

 

 

 

Вже новий рік ступа у двір

Працюючи над темою "Місто Майстрів і Майстринь", учні 1-Б класу Свалявської ЗОШ № 2 вчаться оцінювати свою діяльність за орієнтирами,  поданими вчителем (правильно, красиво, що саме; якщо помилився, то в чому, що треба змінити, чого уникнути в наступній роботі тощо).

Вчаться відокремлювати своє знання від незнання, оцінювати свої успіхи, справедливо оцінювати свої дії і дії інших, хвалити себе та інших.

15 тиждень навчання проходить під назвою "Рукотворчі дива навколо мене".

У 1-Б класі Свалявської ЗОШ №2 учні прибирають клас до новорічних свят: вчаться працювати з різними видами паперу, виготовляти ялинки, сніговики, чобітки, сніжинки, засніжені будинки, тощо.

Весело зустріли діти свято Миколая.

Шукати відповіді на деякі запитання можна шляхом досліду або експерименту. Учні 1-А класу разом із класним керівником Добоній О. Ю провели дослід «Чи потрібна для проростання насіння вода». Проводячи спостереження учні уважно роздивлялися та стежили за насіниною квасолі.

Для роботи знадобилися дві ємності, квасолини , серветки і вода. В одну з ємностей налили води, іншу залишили сухою. Протягом тижня учні помітили як насінини у вологому середовищі збільшилися та проросли.

Танграм - це неймовірна математична головоломка, яка складається з різних геометричних фігур, які називають танами, що складаються у різні форми. Завдання головоломки - створити задану форму з використанням всіх танів.

При використанні танаму діти вчаться аналізувати зображення, виділяти в них геометричні фігури, візуально розбивати цілий об'єкт на частини, і навпаки - складати з елементів задану модель. 

Дана головоломка є однією з найбільш популярних головоломок у світі. Танграм є чудовим способом задля тренування пам'яті, розвитку логічного мислення, сприяє покращенню уяви та фантазії.

За допомогою танграму можна складати нетільки фігури тварин і предметів, але й букви та цифри. Чудово впоралися учні 1-А класу із завданням скласти букву М та зайчика.

Адже, завдання інтегрованого курсу "Я досліджую світ" сприяють розвитку критичного, логічного, творчого мислення, формуванню пошуково-дослідницькиї умінь, розвитку спостережливості, творчої уяви, допитливості та формуванню позитивної пізнавальної мотивації навчання.

 

Протягом 12 тижня навчання учні 1-Б класу Свалявської ЗОШ №2 вчаться спостерігати, вимірювати, досліджувати. Результати своїх досліджень за змінами у природі вони записують у лепбуці.

Цікаво було познайомитися з приладами, які допомагають вимірювати.

Всі уміють вимірювати свій зріст і вагу, довжину стопи тощо.

 

На одинадцятому тижні навчання, учні 1-А класу разом із класним керівником Добоній О. Ю. створювали лепбук на тему "Мої помічники у навчанні".

Ця робота формувала у здобувачів освіти уявлення про необхідність і важливість органів чуття у пізнанні дійсності, як умови збереження себе, довкілля.

Школярі дізналися, що з найперших днів життя людина отримує безліч інформації із навколишнього світу: бачить навколишнє з усіма його барвами, формами, розмірами, чує звуки природи та техніки, відчуває найрізноманітніші запахи, пізнає смаки всього їстівного, а також відчуває на дотик найрізноманітніші предмети.

 

 

Ранкова зустріч - це зустріч перед уроками учнів класу та вчителя, яка займає одне з провідних місць у щоденному розкладі роботи класу, де встановлені дружні взаємовідносини. Ми приділяємо особливу роль щоденним ранковим зустрічам, систематичне їх проведення сприяє формуванню ключових компетентностей учнів, пробуджує зацікавленість, активну співпрацю та створює дружню, позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі. Від кожного вчителя така робота вимагає неабиякої систематичної підготовки, але вона постійно надихає йти вперед,  створювати щось нове та цікаве, та перевіряти власні очікування на практиці, отримуючи задоволення від результату.

Кожна зустріч вчителя з учнем - це ще один крок до становлення людини, формування та розвиток ключових та життєвонеобхідних компетентностей, пізнання навколишнього світу, формування вміння спілкуватися з однолітками та дорослими, розвиток творчих інтелектуальних здібностей, розвиток самосвідомості, потреби у саморозвитку.

 

Десятий тиждень у першокласників НУШ проходить під темою «Театр».

 

                  

Протягом усього тижня створюється «Стіна слів». Учні перших Свалявської ЗОШ №2 щодня поповнюють її новими словами, піктограмами, малюнками, пов’язаними з театром.

        
 

Свої акторські здібності школярі демонструють в інсценізації казки «Ріпка». А до казки «Рукавичка» самостійно створювали реквізити: афішу, маски, квитки, декорації. Весело та артистично виконують учні пісню "Ходить гарбуз по городу…"

 

               

 

 

 

Навчання в новій українській школі - це захопливе пізнання навколишнього світу через спостереження, через образи, створення в дитячій уяві й фантазії, через цікаві ігри. 

Тема 9-го тижня навчання у 1 класі - "Світ гри". Учні із задоволенням розповідають про свої улюблені ігри в які грають разом зі своїми батьками та друзями, вчаться бути хорошими гравцями та товаришами.

Захоплюючись грою діти не помічають, що навчаються.

Так. гра "Бінго" спонукає правильно та швидко виконувати дії додавання та віднімання. Гра поступово та непомітно переходить у серйозну, плідну роботу.

          

 

 

                

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Copyright MyCorp © 2020